700 ve Üzeri Kargo Bedava      30 Gün Içerisinde Ücretsiz Iade
Türkiye
Ana Sayfa /  Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. Durumlar için kayıt altında tutulmaktadır. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi dairesi numaranız ve şirketinizle ilgili bilgiler olabilir. Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması (ürün gönderimi, fatura düzenlemesi vs.) ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.
Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. www.indirimliairmax.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz.
Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde www.indirimliairmax.com, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.
Kişisel bilgileriniz, yukarıda anılan amaçlarla doğrudan www.indirimliairmax.com tarafından kullanılabileceği gibi www.indirimliairmax.com’nin grup şirketleri ile de paylaşılabilecek ve www.indirimliairmax.com grup şirketleri ve markaları (güncel listesine http://www.ziylan.com.tr/kurumsal/markalar linkinden ulaşabilirsiniz) tarafından aynı amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanılabilecektir. Bu kullanım kapsamında gerek www.indirimliairmax.com gerekse de grup şirketleri, tarafınızdan alınan onaya istinaden pazarlama faaliyetleri, kampanyalar ve benzeri fırsatlar hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla e-posta, SMS, otomatik arama vb. yollarla iletişim kurabileceklerdir.
Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden kolayca çıkabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
www.indirimliairmax.com, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri İnternet üzerinden ilettiğimizde, bunları Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler
Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Bebek
Converse One StarNike Air TrainerNike Air Max Audacity 2016Jordan AcademyLeBron XIVNike Marxman PremiumNike Sock DartAir JordanNike InternationalistNike Force LunarbeastNike Air FoamdomeConverse DeckstarNike SFBJordan HydroConverse ProNike FI BermudaNike Air HuaracheConverse x WoolrichNike Vapor Shark 2Jordan FormulaNike AlphaNike Air Max 1Nike CortezJordan Super.Fly 5Nike Huarache VConverse Jack PurcellNikeLabNike Magista Obra IINike Romaleos 3Nike Air Zoom Pegasus 33Nike SB DunkConverse Chuck TaylorNike Zoom DNike KobeNike Air Max 95Nike Flex Experience 5Nike LunarGlide 8Converse CONSConverse ThunderboltJordan CP3Jordan Hydro 6Nike Air Zoom SpanNike Zoom KD 9LeBron XIIINike Air Max 2017Nike Air Max 90Air Jordan 1Nike Air PrestoNike Air Zoom Elite 8Nike Hyperdunk 2016Nike Revolution 3Air Jordan 3Jordan ImpactConverse x John Varvatos ChuckNike HuaracheNike Huarache PrintNike Air Force 1 07Nike Zoom Winflo 3Jordan Retro 1Nike Force Trout 3 ProNikeCourtJordan HorizonAir Jordan 4Jordan FutureKD Trey 5Nike SolayNike Air Force 1 UltraNike Air Max ZeroNike Metcon 3Jordan J23Nike Vapor Speed 2Nike Air Max TheaNike SB PortmoreNike Lunar Force 1Nike Roshe OneNike SB Check SolarsoftNike HypervenomNike Little Posite ProConverse Chuck Taylor All StarNike Air Pegasus 89Converse x PatBo Chuck Taylor All StarNike KawaNike SB Zoom BruinJordan RevealNike Air Force 1Air Jordan Retro 6Nike Air Max 1 UltraKD 8Air Jordan 6Converse BreakpointJordan EclipseNike Air BerwudaNike Hyperdiamond 2Converse All StarNike BenassiNike DunkJordan Westbrook 0.2Converse x Stussy One StarNike Air Force 1 FlyknitNike Flex Show TR 5Nike MercurialJordan ExtraNike Lunar SkyeluxNike SB Zoom JanoskiNike Sunray Adjust 4Nike Tennis Classic PremiumConverse x Missoni All Star ChuckNike Air Max SequentNike KwaziNike Air ZoomNike LeBronNike LunarStelosAir Jordan 13Nike SB BlazerNike PrestoConverse Chuck IIAir Jordan 12Nike Air Max TavasConverse Quantum