700 ve Üzeri Kargo Bedava      30 Gün Içerisinde Ücretsiz Iade
Türkiye
Ana Sayfa /  Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. Durumlar için kayıt altında tutulmaktadır. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi dairesi numaranız ve şirketinizle ilgili bilgiler olabilir. Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması (ürün gönderimi, fatura düzenlemesi vs.) ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.
Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. www.indirimliairmax.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz.
Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde www.indirimliairmax.com, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.
Kişisel bilgileriniz, yukarıda anılan amaçlarla doğrudan www.indirimliairmax.com tarafından kullanılabileceği gibi www.indirimliairmax.com’nin grup şirketleri ile de paylaşılabilecek ve www.indirimliairmax.com grup şirketleri ve markaları (güncel listesine http://www.ziylan.com.tr/kurumsal/markalar linkinden ulaşabilirsiniz) tarafından aynı amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanılabilecektir. Bu kullanım kapsamında gerek www.indirimliairmax.com gerekse de grup şirketleri, tarafınızdan alınan onaya istinaden pazarlama faaliyetleri, kampanyalar ve benzeri fırsatlar hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla e-posta, SMS, otomatik arama vb. yollarla iletişim kurabileceklerdir.
Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden kolayca çıkabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
www.indirimliairmax.com, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri İnternet üzerinden ilettiğimizde, bunları Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler
Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Bebek
Jordan EclipseNike SB DunkNike SB Zoom BruinConverse x Missoni All Star ChuckNike Lunar Force 1Nike Air Max TavasNike Air Max 95Jordan ImpactNike Magista Obra IINike Air Force 1 07Nike KobeNike FI BermudaNike Air Force 1 UltraNike Air Zoom Elite 8Nike Air Force 1 FlyknitNike KawaNike Vapor Speed 2Nike Huarache VNike KwaziNikeLabConverse Jack PurcellJordan Hydro 6Air Jordan 1Nike Air Max Audacity 2016Nike Air Pegasus 89Jordan FutureNike Roshe OneNike Force LunarbeastNike AlphaConverse QuantumNike Tennis Classic PremiumAir Jordan 3Nike Hyperdiamond 2Nike Air PrestoConverse x PatBo Chuck Taylor All StarNike Zoom KD 9Jordan CP3Converse x WoolrichConverse Chuck IINike Marxman PremiumConverse DeckstarNike LunarStelosNike SB Check SolarsoftAir Jordan 4Nike Air Max ZeroJordan HydroNike Air Max 1 UltraJordan Westbrook 0.2KD Trey 5Nike Flex Experience 5Nike SFBNike DunkConverse x Stussy One StarNike LunarGlide 8Converse All StarNike Romaleos 3Nike Huarache PrintNike InternationalistNike Air Zoom SpanJordan Retro 1Nike Flex Show TR 5Nike Hyperdunk 2016Nike Sunray Adjust 4Nike Air Max 2017Converse BreakpointNike Revolution 3Nike SolayNike Sock DartConverse x John Varvatos ChuckConverse Chuck Taylor All StarNike Air TrainerNike SB Zoom JanoskiAir JordanKD 8Nike Air BerwudaNike Lunar SkyeluxNike Metcon 3Nike Air Max 90Nike Little Posite ProJordan Super.Fly 5Jordan ExtraLeBron XIIIConverse ProNike SB BlazerNike LeBronNike Air Force 1Converse CONSJordan HorizonNike Zoom Winflo 3Nike Vapor Shark 2Converse Chuck TaylorNike HypervenomNike Air HuaracheNike Air FoamdomeAir Jordan Retro 6Nike Air Max SequentNike Air Zoom Pegasus 33Nike Air Max TheaNike Air ZoomAir Jordan 13Air Jordan 6Jordan J23Nike BenassiNike PrestoNike CortezNike MercurialConverse ThunderboltLeBron XIVJordan RevealNike Air Max 1NikeCourtNike SB PortmoreConverse One StarNike Force Trout 3 ProJordan FormulaAir Jordan 12Nike HuaracheNike Zoom DJordan Academy