700 ve Üzeri Kargo Bedava      30 Gün Içerisinde Ücretsiz Iade
Türkiye
Ana Sayfa /  Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. Durumlar için kayıt altında tutulmaktadır. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi dairesi numaranız ve şirketinizle ilgili bilgiler olabilir. Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması (ürün gönderimi, fatura düzenlemesi vs.) ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.
Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. www.indirimliairmax.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz.
Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde www.indirimliairmax.com, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.
Kişisel bilgileriniz, yukarıda anılan amaçlarla doğrudan www.indirimliairmax.com tarafından kullanılabileceği gibi www.indirimliairmax.com’nin grup şirketleri ile de paylaşılabilecek ve www.indirimliairmax.com grup şirketleri ve markaları (güncel listesine http://www.ziylan.com.tr/kurumsal/markalar linkinden ulaşabilirsiniz) tarafından aynı amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanılabilecektir. Bu kullanım kapsamında gerek www.indirimliairmax.com gerekse de grup şirketleri, tarafınızdan alınan onaya istinaden pazarlama faaliyetleri, kampanyalar ve benzeri fırsatlar hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla e-posta, SMS, otomatik arama vb. yollarla iletişim kurabileceklerdir.
Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden kolayca çıkabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
www.indirimliairmax.com, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri İnternet üzerinden ilettiğimizde, bunları Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler
Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Bebek
Converse Chuck TaylorAir Jordan 3Nike Lunar SkyeluxLeBron XIIINike Air FoamdomeConverse ProNike Air TrainerJordan AcademyJordan Retro 1Nike FI BermudaNike Hyperdiamond 2Nike BenassiNike Lunar Force 1Nike DunkNike Zoom KD 9Nike HypervenomJordan FutureAir Jordan 4Nike InternationalistNike LunarStelosJordan HorizonNike SB PortmoreNike PrestoNike Air PrestoJordan HydroNike Air Force 1Nike CortezNike Hyperdunk 2016Nike Vapor Speed 2Nike Air Max Audacity 2016Converse Jack PurcellNike Magista Obra IIConverse Chuck Taylor All StarNike Little Posite ProJordan RevealConverse DeckstarNike AlphaNike Zoom Winflo 3Nike KawaNike Flex Experience 5Nike SB Zoom BruinNike Roshe OneJordan ImpactNike KobeNike Force LunarbeastConverse x WoolrichNike SB Check SolarsoftJordan ExtraConverse Chuck IINike SFBNike MercurialNike Air Max TheaNike Air Max SequentJordan J23Nike SolayNike Flex Show TR 5Nike SB DunkConverse ThunderboltAir Jordan 1Nike Sunray Adjust 4Nike Air Max 95Jordan EclipseKD 8Nike Metcon 3Nike Air Zoom SpanNikeCourtNike Force Trout 3 ProConverse CONSJordan CP3Air JordanNike LunarGlide 8Nike Air Zoom Elite 8Nike Air Max 1 UltraConverse x John Varvatos ChuckJordan Hydro 6Nike Air Force 1 FlyknitConverse x Stussy One StarNike Huarache VNike Zoom DAir Jordan 13Converse QuantumNike Air Max 2017Nike Huarache PrintNike Air ZoomLeBron XIVNike HuaracheNike Air HuaracheNike KwaziJordan Super.Fly 5Nike Tennis Classic PremiumNike Revolution 3Nike Sock DartAir Jordan Retro 6Nike Marxman PremiumNike Air Max TavasNike Vapor Shark 2Nike Air Pegasus 89Converse x PatBo Chuck Taylor All StarNike Romaleos 3Nike Air Force 1 07Nike SB Zoom JanoskiNike Air BerwudaNike Air Force 1 UltraConverse All StarNike SB BlazerKD Trey 5Jordan Westbrook 0.2Jordan FormulaNike LeBronNike Air Zoom Pegasus 33Converse BreakpointNike Air Max 1Converse One StarAir Jordan 6Converse x Missoni All Star ChuckNike Air Max ZeroNikeLabAir Jordan 12Nike Air Max 90